logo.png

www.ellastudio.pl

Szanowni Klienci,

 

DZIAŁAMY W PEŁNI LEGALNIE ! JESTEŚCIE Z NAMI BEZPIECZNI!

 

Informujemy, iż z dniem 27.03.2021r. aż do odwołania zawieszamy swoją działalność polegającą na świadczeniu zabiegów kosmetycznych – PKD 96.02.Z w związku z ogłoszeniem nowych restrykcji wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (§9 ust. 22 pkt. 1 rozporządzenia).

 

Od dnia 29.03.2021r. powstaje Centrum Szkoleń Depilacji Cukrem Ella, świadczące usługi edukacyjne w oparciu o swoje zarejestrowane PKD z grupy 85.59.B oraz sprzedażowe w oparciu o inne zarejestrowane PKD z grupy PKD 46.45.Z, które nie zostały zakazane ani ograniczone na gruncie aktualnie brzmiących przepisów.

 

Działamy zatem w pełni legalnie, a nasi Klienci są z nami bezpieczni! W związku ze zmianami organizacyjnymi wprowadzony został nowy Regulamin, a także Procedura realizacji polityki bezpieczeństwa sanitarnego i każdy z Klientów przed przystąpieniem do szkoleń powinien złożyć oświadczenie o zapoznaniu się z tymi dokumentami.